+48 500 767 485
en

Centrum rachunkowości dla firm

Powierz rachunkowość profesjonalistom. Zależy nam na sukcesie naszych klientów
- O firmie
Nasza misja: uwolnić Klienta od papierkowej roboty, zapobiegać problemom z prawem podatkowym, a także oszczędzać pieniądze Klienta na podatkach i innych opłatach obowiązkowych.
Zawsze działamy zgodnie z prawem, oszczędzamy Twoje nerwy, cenny czas i pieniądze!
Większość naszych Klientów współpracuje z nami od chwili założenia firmy. Zostają z nami na długie lata, stając się naszymi zadowolonymi partnerami. Wszystkie sprawozdania i deklaracje są prawidłowo wypełniane i składane w ustalonym terminie, a podatki płacone są terminowo i według najkorzystniejszej stawki. A to oznacza brak jakichkolwiek problemów ze skarbówką.
Nasza firma "Kofman Group" świadczy wysokiej jakości, nowoczesne usługi w zakresie ewidencji księgowej, podatkowej i kadrowej. Pomożemy Ci założyć firmę od podstaw na najkorzystniejszych warunkach.
Większość naszych Klientów współpracuje z nami od chwili założenia firmy. Zostają z nami na długie lata, stając się naszymi zadowolonymi partnerami.
Jeśli planujesz otworzyć firmę w Polsce lub po prostu chcesz zmienić księgowego, to z przyjemnością przyjmiemy Cię jako jednego z naszych zadowolonych klientów i profesjonalnie zajmiemy się kompleksową obsługą Twojego biznesu.
Zapomnij o błędach przy składaniu sprawozdań
Zapomnij o problemach z fiskusem
Powierz prowadzenie księgowości
w przedsiębiorstwie profesjonalistom najwyższej klasy
- Kluczowe usługi
Zawsze jesteśmy gotowi zapewnić Państwu kompleksową pomoc w prowadzeniu obiegu dokumentów w Państwa firmie.
Rachunkowość
pełna księgowość dla Twojej firmy

przygotowywanie i składanie sprawozdań finansowych

audyt rachunkowości

przywrócenie rachunkowości
Ewidencja podatkowa firmy
prowadzenie ewidencji podatkowej firmy, terminowe naliczanie i opłacanie podatków i opłat

audyt podatkowy

obsługa podatkowa transakcji

zapewnienie ochrony praw i prawnych interesów podatników
Ewidencja kadrowa przedsiębiorstwa
organizacja i prowadzenie ewidencji kadrowej przedsiębiorstwa zgodnie z przepisami prawa i regulaminami wewnętrznymi Klienta

projekt optymalizacji dotychczasowej rachunkowości firmy

organizacja obiegu dokumentacji kadrowej
Obsługa prawna
sporządzanie i uzupełnianie umów

przygotowanie i złożenie dokumentów do windykacji przeterminowanych należności od kontrahentów
w trybie sądowym

przygotowanie dokumentacji konkursowej (przetargowej)
- Księgowość dla firm transportowych
Specjalizujemy się w szczególności w prowadzeniu ksiąg rachunkowych dla firm transportowych.
Poprowadzimy rachunkowość transportu zarówno na terenie miasta, województwa, kraju, jak i za granicą. Kontrola relacji z dostawcami i klientami, pracownikami w firmie i pośrednikami.
Nasz Klient ma pewność, że wszystkie niezbędne dokumenty są skompletowane i wysłane, a wymagane płatności są uregulowane. Dzięki temu możesz skupić się na kierowaniu firmą, zdobywaniu nowych klientów i zarabianiu.
- Dlaczego warto nas wybrać
Przestrzeganie przepisów, dotrzymywanie terminów sprawozdań i płatności
Doradzamy w zakresie zgodnej z prawem optymalizacji podatkowej
Jesteśmy zawsze dostępni i gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania
Zawsze pełny porządek w dokumentach i przejrzystość w sprawozdaniach
Oszczędność względem rachunkowości etatowej: płace, świadczenia socjalne, licencje do programów księgowych, wsparcie techniczne działu
Oszczędność względem rachunkowości etatowej: płace, świadczenia socjalne, licencje do programów księgowych, wsparcie techniczne działu
Kompleksowe wsparcie dla biznesu: rachunkowość, podatki, personel
- Opinie i polecenia
Anastazja.
Kofman Group obsługuje nas od pół roku, nie było żadnych skarg. Z ich pomocą uniknęliśmy wielu kar podatkowych i nie tylko. Pomogli nam rozwiązać trudne problemy kadrowe, a jednocześnie byli w stanie zadowolić wszystkie strony konfliktu. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za taką pomoc i w ogóle za ich pracę.
Natalia.
Aleksiej.
Przytrafiło się nam nieszczęście: nasza księgowa miała wypadek i nie mogła pracować przez sześć miesięcy. A ja zostałam sam na sam z dokumentami... Czułam się bezsilna. Wpadłam w panikę. Zbliża się termin sprawozdań, raportów i tak dalej. A oprócz niej nikt nic nie wie. Znajoma doradziła mi kontakt z Kofman Group... i nie pożałowałam. Dziewczyny od razu zabrały się do roboty, uzupełniły luki w księgowości i zdążyły złożyć wszystko na czas, aby nie przyszła ANI JEDNA kara.
Katarzyna.
Przeniosłem obsługę mojej firmy do Kofman Group w styczniu. Mówiąc bardziej dosadnie, uciekłem do nich od poprzedniej internetowej firmy księgowej. Ciągle pojawiały się jakieś dopłaty i było ich co raz więcej. Partner doradził mi kontakt z Kofman Group, sam współpracuje z nimi od kilku lat. Wszystko robią szybko i dokładnie. Jestem zadowolony!
Mikołaj.
Bardzo się cieszymy, że po otwarciu firmy od razu skontaktowaliśmy się z Kofman Group. Znalazłam ich w Internecie, okazało się, że są w dogodnej lokalizacji. Podsumowując, nigdy nie było żadnych błędów ani kar, wszystko jest składane o czasie, zawsze doradzają nam, jak zaoszczędzić i jak najlepiej sporządzić umowę. Jestem z nimi spokojna, zajmuję się tylko rozwojem firmy, a oni zawsze zajmują się dokumentami.


Aleksandra.
Polecili mi ich moi partnerzy biznesowi po tym, jak zaczęły się problemy z podatkami. Nie chciałem zatrudniać wszystkich pracowników na etat. A obroty firmy stały się imponujące. Skarbówka zainteresowała się tym, jak kilka osób może mieć takie obroty. Wszystkie zapytania przekazałem pracownikom Kofman Group. Teraz wszystko w mojej firmie jest zgodne z prawem. Przekazałem im rachunkowość na prowadzenie.
Cyryl.
Z Kofman Group współpracujemy od niedawna (9 miesięcy), ale już mamy pozytywne wyniki. Obniżyliśmy podatki, nie ma kar ze strony fiskusa, wydajemy mniej pieniędzy niż dotychczas wydawaliśmy na księgowość etatową. Pracownicy firmy zawsze są gotowi udzielić nam profesjonalnej porady, gdy sami czegoś nie rozumiemy. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści. Ani razu nas nie zawiedli. Polecam.

Ewa.
Nasza firma współpracuje z Kofman Group od ponad roku. Przez cały ten czas pracownicy firmy wykonują wszystkie prace w ścisłej zgodności z warunkami umowy.
A konkretnie prowadzą ewidencję księgową i kadrową. Wszystko jest prowadzone sprawnie i wygodne. Zauważyłam też, że zaczęliśmy płacić mniejsze podatki.
Współpracujemy z nimi od maja 2019 roku - od samego założenia działalności. Firma Kofman Group pomogła nam otworzyć firmę, zorganizować wszystko jak należy, a teraz prowadzi pełną ewidencję księgową i kadrową. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Bardzo rozsądne ceny, maksymalna sprawność wykonania. Wszyscy pracownicy są bardzo mili i uczynni. Polecam!
Chcesz korzystnie otworzyć firmę w Polsce i znaleźć wsparcie księgowe?
Wypełnij formularz i poznaj ceny już teraz.
Skontaktuj się z nami bezpośrednio:
Chcesz korzystnie otworzyć firmę
w Polsce i znaleźć wsparcie księgowe?
Numer NIP: 521-395-69-66
KOFMAN GROUP SP. Z O.O.
Godziny pracy:
9:00 - 17:00
ul. Olesińska 21/310,
02-548 Warszawa
Poczta:
biuro@kofmangroup.pl
Telefon:
+48 500 767 485
ul. Olesińska 21/310,
02-548 Warszawa